Goldleaf Mantra armbanden
Deze Goldleaf armbanden van Girl named Sue (sinds 2010) komen uit Azië en zijn gevuld met bladgoud (of koper/zilver) en vervolgens gesloten met een mantra. Ze worden oorspronkelijk gedragen door Oosterse monniken en symboliseren liefde en verbondenheid. Dat is ook de reden waarom deze armbanden vaak als vriendschapsarmbanden cadeau worden gedaan.
We zijn allemaal met elkaar verbonden, maar lijken ons dat vaak niet eens meer te beseffen. De symboliek van de Goldleaf armbanden brengt deze waarde weer tot leven. Door ze zelf te dragen en aan anderen te schenken geven we uiting aan de liefde en verbondenheid met elkaar.
*Girl named Sue is ook te volgen via Facebook & Instagram.

De missie : 'Love & Unity'!
Al geruime tijd is het de missie van Girl named Sue om zoveel mogelijk mensen met elkaar te verbinden door middel van de mantra armbanden. Een groeiend aantal mensen draagt ze al en het worden er nu snel meer. We krijgen regelmatig de reacties te horen van mensen die ze cadeau hebben gedaan of cadeau hebben gekregen die zonder uitzondering ontzettend positief zijn. De verbindende factor is nadrukkelijk aanwezig, het leuke eraan is dat iedereen die ze draagt ze bij elkaar herkend daardoor vaak onderling ook weer contact met elkaar maken, dan is de cirkel dus rond!
Wil je hier ook deel van uitmaken, door ze aan jezelf en/of iemand anders die je lief hebt te schenken, kijk dan voor meer informatie en verkoopprijzen in de shop.
Je kunt "Girl named Sue Amsterdam" via facebook volgen om op de hoogte te blijven van alle nieuws & acties.